KidZania İstanbul

Istanbul

KidZania Çocuklar Ülkesi

KidZania, 0-14 yaş arasındaki çocukların sanatsal, fiziksel ve sosyal becerilerini geliştirebildiği, tercih ettikleri meslekleri deneyimleyebildiği, kendi kararlarını verip özgürce hareket edebildiği, yaratıcılığını kullanabildiği, arkadaşlar edindiği, ürettiği dünyanın ilk çocuklar ülkesidir.

KidZania’da çocuklar, yetişkinlerin dünyasına adım atarak farklı iş alanlarını tanıma, yetişkinlerin mesleklerini deneyimleme ve sorumluluk alma fırsatını yakalıyor. Seçtikleri meslekle ilgili her konuda bilgilendiriliyor ve gerçek bir üniforma giyip işbaşı yapıyor. Pilotlar uçak kullanıyor, gizli ajanlar sır perdelerini aralıyor, arkeologlar kazı yapıyor ve şefler birbirinden leziz yiyecekler hazırlıyor.

Kendine ait tarihi, hikayesi, yönetim şekli, bildirgesi, ekonomisi, dili, bayrağı, hakları ve hak savunucuları bulunan KidZania’da 21. yüzyılın ön plana çıkan meslekleriyle tanışan çocuklar, bir diğer yandan da çevre, sürdürülebilirlik, finansal okuryazarlık, ekip çalışması, sorumluluk bilinci, özgüven gibi önemli kavramları öğreniyor ve geleceğe hazırlanıyor.


Detaylı Bilgi

KidZania National Store

KidZania National Store ürünlerini artık N11.com'daki KidZania mağazamızdan satın alabilirsiniz!

Bache Yaz Çantası + 50 TL giriş indirimi!

Chika Yaz Çantası + 50 TL giriş indirimi!

Urbano Yaz Çantası + 50 TL giriş indirimi!

KidZania Deniz Seti + 50 TL giriş indirimi!

Giriş Ücretleri

Ekspres
125,00 TL

İleri Tarih Girişler
99,00 TL

2-3 Yaş 1 Çocuk+1 Yetişkin
125,00 TL

Yetişkin
45,00 TL

Hafta Sonları 17.00'den Sonra Giriş
75,00 TL

Açılış saatleri

Pazartesi
Kapalıyız

Salı - Cuma
10.00 - 16:00

Cumartesi - Pazar
10.00 - 20.00

DUYURU

Eğlenme ve öğrenme deneyimine
bir süreliğine ara verdik.

İş Birliği Ortakları

Bize katılın, çocuklara eğitim ve eğlenceyi, gerçek hayatı deneyimledikleri KidZania'da birlikte sunalım. Bu dünyaya ve markanıza değer katın.

Dünyada KidZania

KidZania, Meksika'dan Tokyo ve Londra'ya kadar dünyanın dört bir yanındaki 28 tesisle birlikte en hızlı büyüyen küresel ve eğitici eğlence markalarından biridir!

Bizimle iletişime geçmek için formu doldurabilirsiniz